İletişim

10 yorum:

 1. Tanıtım makaleleri kabul ediyor musunuz?

  YanıtlaSil
 2. Benzersiz içerik sunacaksanız sevinerek ücretsiz şekilde kabul ederiz.

  YanıtlaSil
 3. sizin template kullanıyorum blogda ama resimler slaytlar halinde gitmiyo ilk resimde kalıyo öyle bi bakarsanız sevinirim sitem
  http://webtasarimokulum.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Merhabalar,

  İletişim danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz Perfetti Van Melle'nin Vivident UP2U markası için internette oynanmak üzere hazırlanan "Senin Maceran" isimli yarışmasının ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Bu konuda detaylı bilgileri içeren basın bültenini sizlere gönderebilmek için ilgili kişi ismi, e-mail ve posta adresini rica ediyoruz.

  Saygılarımızla

  Willard Public Relations
  medya@willardgroups.com
  0533 313 49 69
  www.twgworld.com

  YanıtlaSil
 6. Makale konusunda görüşmek istemiştim. Mail adresinizi almam mümkün mü aceba? Bana demet.baysal@searchlaboratory.com dan ulaşabilirsiniz.

  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 7. Merhaba,

  Mail adresinizi öğrenmem mümkün mü? Benimle demet.baysal@searchlaboratory.com'dan iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. Merhabalar ,

  Müvekkilimiz Netvarium.com ve ticari ortaklarının harikalar.net adlı internet sitesinde yayınlanan haberiyle ilgili olarak;


  Ticari ve özel hayatı internet ortamında hakkındaki yalan, yanlış bilgiler yüzünden olumsuz şekilde etkilenmiştir ve etkilenmeye devam etmektedir. Ticari faaliyetleri için yapmış olduğu görüşmelerde artık hayatımızın bir parçası haline gelen ve hemen herkes tarafından kullanılabilen internet üzerinden yapılan bir araştırmada dahi müvekkilim yanlış tanınmakta ve ticari hayatı sekteye uğramakta, itibar kaybetmektedir. Bunca yaşadığı olumsuzluk karşısında psikolojik yardım almaya muhtaç, toplumdan dışlanmış adeta asosyal bir insan haline gelmiştir. Bu haberlerin kaldırılmadığı takdirde hayatını sürdürmesi imkansız hale gelecektir.

  Müvekkillerimizin bu haberlerin yayılması sonrasında aile birliği de sarsılmıştır. Aile fertleri üzerindeki toplum baskısı fazlasıyla artmış ve hayatı çekilmez hale getirmiştir. Aile bireylerinin çevresindeki insanların onlara olan yaklaşımları değişmiş, güvenilmez insanlar olduklarına kanaat getirilmiştir. İnternet ortamındaki haberlerde masumiyet karinesi ihlal edilmiş olup, yargısız infaz edilip, suçlu kabul edilmiştir. Müvekkilim hakkında kesinleşmiş mahkeme kararı bulunmamasına karşın dolandırıcılıkla yaftalandırılmıştır.

  Bu netice itibariyle http://www.harikalar.net/2012/04/netvarium-hediye-saat-hakknda-netvarium.html
  numaralı linkin yayından kaldırılmasını talep etmekteyiz.

  Saygılar ve İyi Çalışmalar.

  burakugurel@hotmail.co.uk

  YanıtlaSil
 9. Sayın yetkili,

  Sahibi/yöneticisi olduğunuz internet sitesinde yer alan bir kısım yayın hukuka aykırı içerikte olup, müvekkil şirket aleyhine yapılan yayınların kaldırılması gerekmektedir.

  Söz konusu içerikle ilgili tarafımızla derhal iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

  E-posta: merve@purut.av.tr

  YanıtlaSil
 10. Sayın yetkili,

  Sahibi/yöneticisi olduğunuz internet sitesinde bulunan bir takım yayınlar müvekkil şirkete yönelik gerçeğe aykırı itham ve iddialar barındırmakta olup, yayının içeriği müvekkil şirketin ticari itibarını zedeler niteliktedir.

  Söz konusu gerçeğe aykırı yayınlara devam edilmesi, her geçen gün müvekkil şirketin ticari itibarının daha fazla zedelenmesine neden olduğundan, söz konusu içerik ve içerikle bağlantılı tüm içeriklerin yayınlanmasına bir an evvel son verilmesi ve hukuka aykırılık teşkil eden yayınların önlenmesi gerekmektedir.

  Söz konusu yayınlarla ilgili tarafımıza geri dönüş yapılmasını önemle rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

  E posta : merve@purut.av.tr

  YanıtlaSil